Humbook: Mary Kiss Cliff (tag)

Som tu s novým článkom, tentokrát to je zas niečo nové. Aspoň pre mňa, keďže takýto článok tu nenájdete. A teda môj prvý blogový tag!

Tento tag spustil Humbook a jeho podstata je veľmi jednoduchá. Vylosujete si mená troch knižných hrdinov a musíte sa rozhodnú, ktorého z nich si vezmete (marry), ktorého pobozkáte (kiss), no a ktorého zhodíte z útesu (cliff). Ak si tento tag chcete vyskúšať aj vy, na tomto odkaze nájdete dokument s postavami. 

Niektoré odvážne ambasádorky si sadli pred kameru a natočili to na video, ja sa však pred kamerou hanbím, takže to mám formou článku. Ak si tieto videá chcete pozrieť, nájdete ich tu. Dievčatá majú môj obdiv, hlavne tie, ktoré zvyčajne videá netočia. :) Poďme na to!


Peter - Tamlin - Edward
(Všetkým chalanom, ktorých som milovala) - (Na dvore z tŕňov a ruží) - (Stmievanie)
-
Hneď na začiatok pre mňa ťažká voľba, ale nie z dôvodu, že neviem koho zhodiť z útesu. Naopak. Takže to zoberiem zo zadu. Nepatrím medzi tých, čo Tamlina brutálne neznášajú, ale stále ho nemám rada, takže CLIFF. A teraz fakt neviem, koho by som si vzala. Ale keď si to tak vezmem, Edward bol jedna z mojich prvých knižných lások, myslím, že by bol dobrý manžel. Plus je to upír. Takže MARRY Edwarda a KISS Petra. Ten vo mne nezanechal asi nič, nemám ho ani rada, ani nerada, ale pusa mi nevadí. 
Tobias - Akos - Šprým
(Divergencia) - (Zárezy smrti) - (Bez sdrce)
-
V tejto trojici sú v podstate všetci takí, že som ich mala rada, boli super, ale nezbožňovala som ich. Rozhodovanie nechávam čisto na logiku, pocity bokom. :D So Šprýmom by bola vždy zábava, predsa len je to šašo, takže MARRY. Tiež je veľmi milý a myslím, že je veľmi dobrá voľba. Teraz tá ťažšia časť, keďže ani Tobiasa ani Akosa by som nechcela odnikadiaľ zhodiť. Ale vzhľadom na to, že Zárezy smrti ešte nie sú dopísané a neviem ako sa vyvinie postava Akosa, jemu dám CLIFF. Ostáva mi Tobias a KISS.

Maxon - Dorian - Maven
(Selekcia) - (Trón zo skla)  - (Červená kráľovná)
-
Hmmm, všetci s modrou krvou. Ale asi by bolo pre mňa najľahšie CLIFF Mavena, keďže je to ten zlý v príbehu. A teraz, v ktorom kráľovstve by som chcela žiť? Asi v Adarlane, to by som mohla ísť na návštevu za Aelin. A Maxona som nikdy nemala nejako extra rada, takže je to v podstate veľmi ľahké. MARRY Doriana a KISS Maxona. 

Chaol - Rhysand - Cal
(Trón zo skla) - (Na dvore z tŕňov a ruží) - (Červená kráľovná)
-
Toto vám je asi hneď jasné, MARRY Rhysand. Ak to niekto potrebuje vysvetliť, asi nečítal túto sériu. :D Ale rozhodovanie medzi Chaolom a Calom, je asi najťažšie, ktoré som tu mala. Ja ich mám oboch naozaj veľmi rada. Aaaaach... Keď si to tak vezmem, Chaol mi v posledných dvoch knihách už trošku liezol na nervy niekedy. Cal to ešte nestihol. Tým nechcem povedať, že som nad oboma neprevracala milión krát oči. Ale asi CLIFF Chaol a KISS Cal.
Ako by ste sa rozhodli vy? Môžte mi napísať v komentároch, alebo urobte vlastný článok/video. :) Humbook sa už blíži a ja dúfam, že sa tam 7.10. s vami uvidím.

Žiadne komentáre

Všetky komentáre si veľmi cením ♥