Frajer na záskok - Kasie West


Rok vydania: 2017
Žáner: YA romantika
Počet strán: 280
Vydavateľstvo: Slovart

Anotácia: Keď Giu Montgomeryovú na parkovisku tesne pred vstupom na stužkovú opustí Bradley, musí konať. A rýchlo. Už niekoľko mesiacov o ňom totiž priateľom rozpráva a presne tento večer mal potvrdiť, že Bradley aj naozaj existuje. Opustená uvidí v jednom z áut chalana, ktorý čaká na sestru. Čo má robiť? Neváha a požiada ho, aby dve hodiny predstieral, že je Bradley. Problém však príde po tom, keď si uvedomí, že naňho nevie prestať myslieť. Podarí sa jej zmeniť frajera na záskok na skutočný vzťah bez toho, aby jej na to všetci prišli a ona tak prišla o všetkých priateľov?
Konečne romantika podľa môjho gusta! V poslednom čase som narážala na knihy, ktoré boli na mňa príliš sladké a nevedela som sa stotožniť s hlavnými hrdinkami. Ale táto knižka ma neuveriteľne bavila, až tak, že som sa nepohla kým som ju nedočítala.

Gia je typická kráľovná školy, ktorá však chce byť lepšia. Áno viem, totálne klišé, ale aj tak ma bavila. Jej názory mali hlavu aj pätu a hlavne nie je usoplená detinská tínedžerka. A jej náhradný frajer? Tiež perfektná postava, rýchlo som si ho obľúbila a celý čas som im dvom držala prsty. Nie, neprezradím vám jeho meno, to musíte uhádnúť na základe dvadsiatich otázok. ;)

Tiež ako veľké plus je ako autorka poukázala na dnešnú dobu a sociálne siete. To ako sa riadime počtom lajkov a čo všetko vlastne na internet vešiame. Myslím, že v Giinej "závislosti" na internetovej úspešnosti sa nájde mnoho z nás. 
Zápletka knihy nebola zrovna nečakaná, ale ani trochu mi to nevadilo. Pri čítaní som smiala a aj plakala, niekedy dokonca oboje naraz. Hneď ako som túto celkom malú knihu dočítala, mi bolo jasné, že od Kasie West si chcem prečítať toho viac. Jej štýl písania mi sadol ako riťka na šerblík. Hltala som slovo za slovom, stranu za stranou, ani kvôli jedlu som ju neodložila. Čítala som aj popri tom. 

Ak hľadáte knihu na letné čítanie na dovolenku, či niečo oddychové, táto kniha je ideálna. Zabudnete pri nej na všetky strasti života a jednoducho vypnete. 

 5/5
Za recenznú knihu ďakujem vydavateľstvu Slovart. Môžte si ju kúpiť tu. 

4 komentáre

 1. Romantické příběhy moc nemusím, ale je super, že tobě se líbila :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Knižka vyzerá veľmi príjemne. Najprv som sa bála, že to bude klišé až príliš, ale ako vidím, nemusí to byť také hrozné. :) Na leto zrejme ako stvorené!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Súhlasím s tvojím názorom, veľmi pekná a milá kniha, Kasie píše taktiež veľmi pekne. :) Najprv sa mi nechcelo do čítanie, ale po tvojej recenzií som sa do nej pustila a neľutujem, že som si ju prečítala. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som rada, že sa ti kniha páčila a že som ti dobre odporučila. :)

   Odstrániť

Všetky komentáre si veľmi cením ♥